Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

广州翡弥凯贸易有限公司

Kurucu Ekip

Biz, eğitimli ve tecrübeli çalışan kadromuz ile tüm ürün, hammadde ve ekipman taleplerinizi karşılamak üzere hizmetinizdeyiz. Amacımız güvenilir, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışımızla Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki üreticiler ile aranızda köprü kurma görevini üstlenmektedir.

Suat Ersan

Suat Ersan

Suat Ersan

2004 yılından itibaren ithalat danışmanlığı yapan, bir firmanın ortağı olarak çalışmalarımı sürdürdüm. 2018 yılının başlarında SMS Dış Ticaret danışmanlık ofisini kurdum. 14 Yılı aşan tecrübemiz ile, Çin Halk Cumhuriyeti’nden ithalat yapmak isteyen firmalara aracılık ve kalite kontrol hizmetleri vermekteyiz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına, Çin Halk Cumhuriyeti’nin güneyinde Guangzhou, şehrinde ofisimiz bulunmaktadır. Çin ofisimizin görevi, yeni ürün ve üretici araştırmak, ve sipariş edilen ürünleri yerinde kalite kontrol yapmaktır. Bu durumdan dolayı, çok daha güvenilir ithalat yapılmaktadır. Firmamız üretimin başından teslimata kadar profesyonel ve kusursuz hizmet sunabilmektedir.

Ekim Işık Ganimgil

Ekim Işık Ganimgil

Ekim Işık Ganimgil

 

Çin Macerası, Jinan Üniversitesi Uluslararası Ekonomi ve Ticraret Bölümünde Öğrenim İle Başladı. 2008 yılından beri, Türkiye Ve Çin Halk Cumhuriyeti arasında sağlıklı, verimli ticari ilişkilerin güvencesi olmuştur.

Çin kanunlarına göre Çin’de yabancı yatırımlı firmamız Guangzhou Fimex Asia Trading Co, 630.000 Amerikan Doları kurulum sermayesi ile kurulduğu ilk günkü heyacanı ile Türk firmalarının Çin’deki yüzü olmaya devam etmektedir. Kurulduğu tarihten günümüze dek, birlikte çalıştığı tek bir firmayla dahi sorun yaşayıp yitirmeden, uzun erimli ve devamlılığı olan ilişkileri başarı ile sürdürüyoruz.