Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

A'dan Z'ye Çözüm Ortağınız

Uzak Doğudaki Yakın Dostunuz

Ürün Araştırması

Talep ettiğiniz hammadde, yarımamül, mamül ürünleriniz için Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki çeşitli fabrikalarla bir araya gelmek.Çin Ticaret ve Sanayi bakanlığı sisteminden Firmanın ticari geçmişini ve hukiki durum raporlarını incelemek.

Fiyatlandırma

Bağlantı kurulan üreticiler içerisinden şirket profili olumlu olanlar ile pazarlık ve fiyat çalışması yapmak.

Numunelendirme

Talep edilen kalitede uygun fiyat teklifleri aldığımız fabrikalardan üretimi mümkün ise  numune talep etmek ve onayınıza sunmak

Fabrika Ziyareti

Numune tarafınızca onaylandığı takdirde söz konusu fabrikayı yerinde ziyaret ederek idari personel ile yapılacak görüşmelerin sürdürülmesi, üretim hattının denetlenmesi ve ihracata çıkan malların bulunduğu depoda kalite kontrol işlemlerinin yürütülmesini sağlamak.

Raporlama & Sözleşme

Yapılan ziyaretten çıkan sonucu tarafınıza rapor etmek.

Siparişten önce şirketimiz tarafından hazırlanmış olan siparişi verilecek malınıza kalite garantisi veren sözleşmemizi karşılıklı olarak imzalamak.

Fabrikanın vermiş olduğu en kısa üretim süresini ve yükleme tarihlerini belirlemek ve tarafınıza sunmak.

Güvenli Para Transferi​

Hazırlanan Proforma üzerinden Üretici firma ile anlaşılan koşullarda ön ödeme için para transferi yapmanız ve üretime başlanması.

Doğru Üretim

Siz müşterilerimizin vermiş olduğu eksiksiz ve net bilgiler doğrultusunda kalite kontrol formu oluşturmak. Söz konusu form ile ara kontrol ve son kontrolleri Çin ofisimiz tarafından yapılması ve raporlanması.

Ara Kontrol ve son kontrol

Exwork, Fob,Cif. yüklemelerde hızlı ve uygun fiyatlara gemi/uçak firmaları ile buluşmanızı sağlamak.

Üretimi bitmiş olan malın şirketimiz tarafından siz müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda hazırlamış olduğumuz kalite kontrol formunu dikkate alarak son kontrolü yapmak. Yüklemeden önce söz konusu kontrol formunu tarafınıza onaylatmak,malın uygun şartlarda yüklenmesine nezaret etmekAdetli yüklemeler yaptığımız için sizin için iyi fiyatlar almaktayız

Yüklemesi yapılan ürünün varış noktasına ulaştıktan sonra gümrükleme işlemlerinin yapılmasını sağlamak.

Sorry, nothing found.