Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

CIFF – Interzum Mobilya Fuarı

Interzum 2013 yılından itibaren Çin’in Guangdong-Guangzhou bölgesinde gerçekleşen ahşap işleme makineleri, mobilyayan sanayi, aksesuar, mobilya üretimi ve iç tasarım endüstrisine liderlik eden, yurtiçi ve yurtdışından sektörün öndegelenleri için tercih edilen profesyonel üreticiler ile ithalatçıların bir araya geldiği uluslararası bir fuardır. Interzum guangzhou 2021, bir kez daha Asya’nın en büyük mobilya fuarı olan Çin Uluslararası Mobilya Fuarı (CIFF) ile birlikte düzenlenecektir. Bu etkinlik hem katılımcılar hem de alıcılar için yeni işbirlikleri sağlayacaktır.

 

ciff

Asya’nın en kapsamlı ahşap işleme ve döşeme makineleri, mobilya üretimi ve iç dekorasyon fuarı!

Çin İthalat ve İhracat Fuarı Kompleksi

B: No.382 Yue Jiang (Orta) Yolu, Haizhu Bölgesi, Guangzhou, Çin
C Bölgesi: No.980 Xin Gang Dong Yolu, Haizhu Bölgesi, Guangzhou, Çin

Ürün segmentleri :

● Donanım ve Bileşenler
● İç Mekan İşleri için Malzemeler ve Bileşenler
● Döşeme ve Yatak Takımları için Makine ve Ekipman
● Döşeme ve Yatak Takımları için Malzemeler ve Aksesuarlar
● Ahşap Ürünler, Paneller ve Laminatlar
● Yapıştırıcılar, Boyalar ve Diğer Kimyasal Malzemeler
● Ağaç İşleme ve Mobilya Üretimine Yönelik Makine ve Yardımcı Makineler
● Kuruluşlar, Hizmetler ve Medya

Fuar profili :
Asya’nın ağaç işleme makineleri, mobilya üretimi ve iç tasarım endüstrisindeki lider etkinliği olan CIFM / interzum guangzhou, tüm dikey sektörlerden endüstriyel tedarikçiler için geniş bir ürün ve teknoloji yelpazesini sergilemek ve tüm profesyonel alıcılarla buluşmak için kesin tek noktadan platform sağlar. dünyada. Yurtiçi ve yurtdışından sektörün karar vericileri için tercih edilen profesyonel ticaret fuarıdır.
CIFM / interzum guangzhou 2022, bir kez daha Asya’nın en büyük mobilya fuarı olan Çin Uluslararası Mobilya Fuarı (CIFF) ile birlikte düzenlenecek. Bu işbirliği, hem katılımcılar hem de alıcılar için canlı ve etkili bir pazar sağlayacak.
Guangdong – İdeal Bir Konum
Güney Çin, dünyanın en büyük mobilya üretimi üretim merkezlerinden biridir. Guangdong-Hong Kong-Makao Büyük Körfez Bölgesi, Güney Çin’deki üretim düğümünün önemini daha da artırmaya hazırlanıyor. Çin, makine üreticilerini, hammadde tedarikçilerini ve bu kazançlı endüstrinin nihai üreticilerini çeken önemli bir endüstri merkezi haline geldi.

 

Biz SMS Dış Ticaret ve Fimexasia olarak 2004 yılından itibaren ithalat danışmanlığı yapmaktayız, 17 Yılı aşan tecrübemiz ile, Çin Halk Cumhuriyeti’nden ithalat yapmak isteyen firmalara aracılık ve kalite kontrol hizmetleri vermekteyiz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına, Çin Halk Cumhuriyeti’nin güneyinde Guangzhou, şehrindeofisimiz bulunmaktadır. Çin ofisimizin görevi, yeni ürün ve üretici araştırmak ve sipariş edilen ürünleri yerindekalite kontrol yapmaktır. Bu durumdan dolayı, çok daha güvenilir ithalat yapılmaktadır. Firmamız üretimin başından teslimata kadar profesyonel ve kusursuz hizmet sunabilmektedir.

Eğitimli ve tecrübeli çalışan kadromuz ile tüm ürün, hammadde ve ekipman taleplerinizi karşılamak üzerehizmetinizdeyiz. Amacımız güvenilir, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışımızla Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki üreticiler ile aranızda köprü kurma görevini üstlenmektedir.

https://cindengetir.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*