Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
133.kanton fuarı

Kanton Fuarı Tekrar Kapılarını Açıyor

Nisan Ayı Kanton fuarı Guangzhou Şehrinde Çin in Covid önlemlerini kaldırması ile tekrar gerçekleşecektir

Kanton Fuarı 2023 İlkbahar, 133. Çin İthalat ve İhracat Fuarı

(Doğru ve eksiksiz bilgi için lütfen Kanton Fuarı’nın resmi web sitesini https://www.cantonfair.org.cn ziyaret edin)

133. Kanton Fuarı, 2023 İlkbaharında tekrar kapılarını açacak olan fuar, farklı ürünlerle üç aşamada sergilenecek ve her aşama 5 gün boyunca sürecektir. Ürün grupları ve tarihleri aşağıda gibidir . 

1. Aşama 15-19 Nisan tarihleri arasında şu ürünler sergilenecek: Elektronik ve ev aletleri, aydınlatma, araç ve aksesuarlar, makineler, hırdavat aletleri, inşaat malzemeleri, kimyasal ürünler, enerji…
2. Aşama 23-27 Nisan tarihleri arasında. Günlük tüketim malları, hediyeler ve ev dekorasyonu sergilerine yer verecek…
1-5 Mayıs tarihleri arasında 3. Aşama. Tekstil ve giyim, ayakkabı, ofis, valiz ve eğlence ürünleri, ilaç ve sağlık, gıda…

Kanton Fuarı olarak da bilinen Çin İthalat ve İhracat Fuarı. Her ilkbahar ve sonbaharda Çin’in Guangzhou kentinde düzenlenir. Etkinlik, ÇHC Ticaret Bakanlığı ve Guangdong Eyaleti Halk Hükümeti tarafından ortaklaşa düzenleniyor. Çin Dış Ticaret Merkezi tarafından organize edilmektedir.

Etkileyici bir tarihe ve şaşırtıcı bir ölçeğe sahip olan Kanton Fuarı, uluslararası ticaret etkinliklerinin doruk noktasıdır. Geniş bir ürün yelpazesi sergileyerek dünyanın her yerinden alıcıları kendine çekiyor ve Çin’de muazzam iş anlaşmaları sağladı.

Kanton Fuarı’nın muazzam boyutu ve kapsamı, Çin ile ithalat ve ihracat yapan hemen hemen her ürün grubu için yılda iki kez düzenlenen bir etkinliktir. 1957’den beri Guangzhou’da yılda iki kez düzenlenen bu pazara dünyanın her yerinden 25.000’den fazla katılımcı geliyor!

 

Kanton Fuar Alanı

Çin İthalat ve İhracat Kompleksi, aynı zamanda Asya’nın en büyük modernize edilmiş sergi merkezi olan Guangzhou Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi (kısaca Kanton Fuarı Kompleksi) olarak da adlandırılır, Çin’in Guangzhou kentindeki Pazhou Adası’nda yer almaktadır. Kompleks, 338.000 M2 kapalı sergileme alanı ve 43.600 M2 açık sergileme alanı ile toplam 1.100.000 M2 inşaat alanına sahiptir. A Alanı 130.000 M2 kapalı, 30.000 M2 açık sergi alanına sahiptir. B Alanı 128.000 M2 kapalı ve 13.600 M2 açık sergileme alanına, C Alanı ise 80.000 M2 kapalı sergileme alanına sahiptir.

 

Çin Ofisimizde Guangzhou Şehrinde bulunmakta olup fuarda temsilciliklerini yaptığımız Türk firmaları adına ürün araştırması ve anlaşmalar yapmakta olacağız .

Detaylı bilgi için

İletişim

https://cindengetir.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*